Medewerkers

 

Directie

Gijs Kuneman
Directeur
06-82326958
g.kuneman@bosgroepen.nl
Regio Gelderland & Flevopolder

Pieter Westerhof
Regiomanager Gelderland en Flevopolder
06-29463129
p.westerhof@bosgroepen.nl
LinkedIn

Dennis Lindenbergh
Beheerder Veluwe Zuid, Betuwe, Rijk van Nijmegen
06-47838390
d.lindenbergh@bosgroepen.nl

Brian van Beek
Beheerder
06-83119755
b.vanbeek@bosgroepen.nl

Jim Crets
Beheerassistent
06-12963138
j.crets@bosgroepen.nl

Natascha de Vreede
Leerling-beheerassistent
06-10102476
n.devreede@bosgroepen.nl
Regio Utrecht & Holland
Erik Roest
Erik Roest
Regiomanager Utrecht & Holland
06-82092199
e.roest@bosgroepen.nl

Judith Tilborghs-Lenders
Beheerder Utrecht & Holland
06-21217251
j.tilborghs-lenders@bosgroepen.nl


Norbert de Groot
Beheerder Utrecht & Holland
06-82065974
n.degroot@bosgroepen.nl
Erik Roest
Marijn Nugteren
Beheerassistent
06-57186010
m.nugteren@bosgroepen.nl
Ecologie


Fons Eysink
Expert ecologie
06-33567878
f.eysink@bosgroepen.nl
Linkedin

Jaap Bouwman
Expert ecologie
06-30670778
j.bouwman@bosgroepen.nl
Linkedin

Harm Smeenge
Expert landschapsecologie &
historische ecologie

06-83597948
h.smeenge@bosgroepen.nl
LinkedIn

Ariët Kieskamp
Expertmedewerker landschapsecologie
06-23053803
a.kieskamp@bosgroepen.nl
Linkedin

Marjolein van Os
Ecoloog
06-57883508
m.vanos@bosgroepen.nl
LinkedIn

Penelope van Wijhe
Projectmedewerker ecologie
06-58983304
p.vanwijhe@bosgroepen.nl
Linkedin

Maarten Immerzeel
Projectmedewerker ecologie
06-30068158
m.immerzeel@bosgroepen.nl

Loes Kampherbeek
Projectmedewerker ecologie
06-82015327
l.kampherbeek@bosgroepen.nl

Lieske de Wilde
Ecoloog
06-51438396
l.dewilde@bosgroepen.nl
Projecten en bedrijfsbureau
Gerard pasfoto website
Gerard Koopmans
Senior projectleider

06-50213298
g.koopmans@bosgroepen.nl
LinkedIn
Leidje Verkerk pasfoto 2014

Leidje Verkerk
Projectmedewerker
06-55751039
l.verkerk@bosgroepen.nl

Jeroen van der Horst
Beheeradviseur, SNL, FSC
06-21217259
j.vanderhorst@bosgroepen.nl

Annet Koot
Projectleider
06 –10156507
a.koot@bosgroepen.nl

Jöran Thielemans
GIS-medewerker
0318-672626
j.thielemans@bosgroepen.nl

Thomas van den Berg
Projectleider ICT
0318-672626
t.vandenberg@bosgroepen.nl

Ricardo Berendsen
Administrateur
0318-672623
r.berendsen@bosgroepen.nl
Linkedin

Jacqualine Zonneveld
Secretaresse
0318-672626
middennederland@bosgroepen.nl

Joanne Titaley
Secretariaat/Financiële administratie
0318-672626 / 06-83696760
j.titaley@bosgroepen.nl

Barbara Groen
Communicatie
0318-672626 / 06-41311845
b.groen@bosgroepen.nl
Linkedin