Rondhoutveiling

De Rondhoutveiling vindt plaats op de laatste zaterdag van februari.
Dat betekent voor 2020: zaterdag 29 februari.

Elk jaar organiseren de Bosgroepen op de laatste zaterdag van februari de Nederlandse Rondhoutveiling. Op deze voor Nederland unieke veiling worden de mooiste boomstammen uit bos en plantsoen per opbod verkocht. Het gaat om rondhout van bovengemiddelde kwaliteit dat wordt gebruikt voor bijzondere toepassingen (meubelhout, restauraties, vloeren, kunstvoorwerpen, fijnhout etc.).

Met deze veiling willen we aandacht vragen voor het Nederlandse kwaliteitshout. De boseigenaar krijgt via de veiling een betere prijs voor zijn/haar kwaliteitshout.

Rondhoutveiling 2019

Verslag
Een zonnige start op de rolbaan en een drukbezochte veiling in de aula van Helicon in Velp; we kijken terug op een geslaagde editie! De gemiddelde prijs van het verkochte hout lag dit jaar iets lager dan vorig jaar; €171,12.
Een verslag van de 23e Rondhoutveiling, inclusief gemiddelde opbrengsten, vindt u hier.

Kijkdagen: 9 t/m 22 februari 2019, 9.00 – 16.00 uur en 23 februari 9.00 – 11.00 uur (rolbaan, Koningsweg 17c , Schaarsbergen)
Bij rotonde pannenkoekenhuis Den Strooper gaat u de Kemperbergerweg (noord) in, daarna bij de splitsing links aanhouden (rolbaan). U rijdt nog een stuk verder (akker aan rechterzijde) voordat u de entree van de rolbaan voor u ziet liggen.
Veiling: zaterdag 23 februari 2019, 11.30 uur stipt (aula Helicon, Larensteinselaan 26b, Velp)
Meebieden tijdens de veiling kan alleen met een biednummer. Dit nummer kunt u aanvragen via onderstaand aanvraagformulier.

Catalogus

Download hier de Catalogus Nederlandse Rondhoutveiling februari 2019, met alle kavels.
Wilt u liever een papieren catalogus (€ 15,00 incl. verzendkosten) per post ontvangen? Dan kunt u deze ook aanvragen via onderstaand formulier.

Contact

Heeft u nog vragen, neem dan contact op met de organisatie van de Nederlandse Rondhoutveiling.
Aanvragen biednummer/catalogus of hout inbrengen: houtveiling@bosgroepen.nl
Inhoudelijke informatie: Pieter Westerhof: p.westerhof@bosgroepen.nl | 06 – 29 46 31 29
Pers: Barbara Groen: b.groen@bosgroepen.nl
Twitter: #Rondhoutveiling
Facebook: Nederlandse Rondhoutveiling

Meer lezen

Hoe dat eruit ziet, al dat hout verzameld op de kavelplaats, ziet u in onderstaand filmpje.

labels: , ,