Ga naar de startpagina
Bosgroep Noord-Oost Nederland
terug
meten_boom

Ben jij iemand met een brede ervaring in bos- en natuurbeheer? En wil je vanuit jouw rol bijdragen aan het beheer en de ontwikkeling van de mooiste bos- en natuurterreinen van onze leden in Noord Nederland? Bij Bosgroep Noord-Oost Nederland bieden we je dit allemaal en nog veel meer, wij hebben op dit moment een unieke baan voor jou!

Wie zijn wij?

Bosgroep Noord-Oost Nederland, gevestigd in Witharen nabij Zwolle, is een coöperatieve vereniging van, en voor, eigenaren van bos- en natuurterreinen in Overijssel, Drenthe Friesland, Groningen en de Noordoostpolder. De vereniging telt zo’n 850 leden die gezamenlijk eigenaar of beheerder zijn van ruim 177.000 hectare bos- en natuurgrond. Dit zijn onder andere particuliere landgoederen, natuurorganisaties, waterschappen, defensie en gemeenten.

Bosgroep Noord-Oost Nederland adviseert en ontzorgt leden bij het duurzaam beheer en de ontwikkeling van bos en natuur. Met een multidisciplinair team van 25 betrokken professionals werken we dagelijks aan uitdagende en innovatieve opgaves in verschillende natuurgebieden. Dankzij onze unieke marktpositie, precies tussen terreinbeheerders en adviesbureaus, zijn we de ideale partner voor tal van complexe opgaven. Hierin werken we ook nauw samen met collega’s van de andere Bosgroepen in Nederland. In ons team in Noord-Oost Nederland hebben we een vacante positie voor een ervaren projectmedewerker bos- en natuurbeheer.

Wie zoeken wij?

Wij zoeken iemand met de volgende vaardigheden en kwaliteiten:

 • Je hebt tenminste 5-10 jaar ervaring in uitvoerend bos- en natuurbeheer (o.a. blessen, houtmeten en toezicht op onderaannemers).
 • Je hebt ervaring in het schrijven van beheerplannen en vind dit ook leuk om te doen.
 • Je hebt een MBO+ - HBO denkniveau.
 • Je bent communicatief vaardig en klantgericht.
 • Je bent goed in plannen en organiseren en bent resultaatgericht;
 • Je kan goed samenwerken en hebt een groot probleemoplossend vermogen.
 • Je hebt een dienstverlenende houding en beschikt over goede contactuele vaardigheden.
 • Je voelt je prettig in een vakinhoudelijke rol.
 • Je hebt een brede interesse en een leergierige instelling.
 • Je bent woonachtig in Noord Nederland en beschikt over een rijbewijs en eigen vervoer

Wat bieden wij?

 • Je zit minder achter je bureau en bent juist meer aanwezig in de natuur. Onze leden zijn eigenaar van, of beheren, die prachtige natuurgebieden die vaak net buiten de radar vallen.
 • Bij ons werk je aan de opbouw en ontwikkeling van een grote variëteit aan bos- en natuurgebieden en lever je een zichtbare bijdrage aan daadwerkelijke natuurverbetering en bosbeheer.
 • De wensen van onze leden lopen sterk uiteen. Kortlopende en langlopende projecten, concrete en meer abstracte opgaven wisselen elkaar af, dus je hebt een grote variatie in jouw werk
 • Nergens is er zo’n grote verscheidenheid aan natuur als in de regio Noordoost Nederland.
 • Dankzij onze unieke positie in de markt werken we aan de meest interessante en innovatieve opgaven in nauwe samenwerking met onze leden.
 • Onze organisatie is van alle markten thuis in bos- en natuurbeheer.
 • Zelfs ons kantoor staat midden in de natuur waardoor je ook vanachter jouw bureau reeën en eekhoorns ziet.
 • Je maakt deel uit van een multidisciplinair team van betrokken professionals die in een prima onderlinge sfeer werken aan mooie opgaven.
 • Een open cultuur, korte communicatielijnen en een platte organisatie kenmerken onze organisatie.
 • Hoewel het dus erg aantrekkelijk is om naar ‘kantoor’ te komen, ondersteunen we hybride werken volop en zal jij maar zeer beperkt “binnen” zijn.
 • Afhankelijk van jouw expertise kan jouw bruto maandsalaris oplopen max. € 3812,- excl. 8,25% vakantietoeslag en reiskostenvergoeding, op basis van een 38-urige werkweek).
 • We starten met een jaarcontract met intentie tot omzetting naar een vast dienstverband.

De Bosgroep is een informele organisatie waar eigen initiatief en inbreng zeer worden gewaardeerd. Naast een afwisselende baan, vind je bij ons een gezellig, resultaatgericht team met hart voor bos en natuur. De combinatie van onze inhoudelijke expertise en jaren praktijkervaring, maakt ons voor veel verschillende partijen een belangrijke kennispartner en daar zijn wij trots op!

Interesse?

Stuur je reactie per e-mail naar noordoostnederland@bosgroepen.nl o.v.v. ‘Projectmedewerker Bos en natuur’. Naar verwachting vinden de gesprekken begin september plaats. Wil je eerst meer weten? Neem dan contact op met Daniëlle Landman-Oldemaat (directeur) via 06 25273226.