Ga naar de startpagina
Bosgroep Midden Nederland
terug
meten apparaat monitoring

Werken in, met en voor de natuur. Bosgroep Midden Nederland, gevestigd in Ede, zoekt per direct een Regiobeheerder Utrecht en Holland.

Wie zijn wij?

Bosgroep Midden Nederland is een coöperatie van ruim 600 bos- en natuurterreineigenaren met als werkgebied Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland en de Flevopolder. Wij adviseren en ontzorgen onze leden bij het duurzaam beheer en de ontwikkeling van bos en natuur. Dat varieert van (landschaps)ecologisch onderzoek en het opstellen van natuurbeheer- en herstelplannen tot ondersteuning bij houtoogst en praktische inrichting en beheer van heide, graslanden en bossen.

Wat vragen we van jou?

Als regiobeheerder adviseer en ondersteun je onze leden (landgoederen, natuurorganisaties, gemeenten e.a.) op het gebied van duurzaam bos- en natuurbeheer. Je coördineert het werk in de eigen regio, voert zelf ook projecten uit in de praktijk, geeft boseigenaren inhoudelijk advies en onderhoudt contacten met leden en relaties in Utrecht en Noord- en Zuid-Holland.

Jouw taken en verantwoordelijkheden

 • Uitvoering en coördinatie van projecten en activiteiten op het gebied van bos- en natuurbeheer in de regio
 • Opbouwen en onderhouden van een goede relatie met de leden en overige partijen
 • Aansturing van aannemers en van derden aan wie opdrachten zijn uitbesteed
 • Initiatie en ontwikkeling van projecten op het gebied van bos- en natuurbeheer in de regio

De regiobeheerder wordt aangestuurd door de teammanager, coördineert het werk in de eigen regio met de beheerassistent(en), werkt samen met de ecologen en projectleiders en draagt actief bij aan interne afstemming.

Wie zoeken wij?

Wij zoeken iemand met de volgende kwaliteiten en vaardigheden:

 • HBO denk- en werkniveau op het gebied van bos- en natuurbeheer
 • Een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie
 • Vakkennis op het gebied van bos- en natuurbeheer
 • Sterke organisatorische, communicatieve en sociale vaardigheden
 • Resultaatgericht en flexibel
 • Ervaring in het initiëren, opbouwen en onderhouden van netwerken/relaties
 • Ervaring met vergunningen en een netwerk in Utrecht en Noord- en Zuid-Holland is beslist een pre

Wat bieden wij?

We bieden een uitdagende baan met veel vrijheid én verantwoordelijkheid in een collegiaal team. De functie is voor 38 uur per week en wordt, afhankelijk van kennis en ervaring, gewaardeerd in schaal 9 of 10 van de Cao Gemeenten. De standplaats is Ede, maar werk is vaak op locatie.

Interesse?

Neem voor meer informatie contact op met Gijs Kuneman, tel. 06-8232 6958. We zien je cv en brief met motivatie graag uiterlijk 12 juni 2023 tegemoet via middennederland@bosgroepen.nl t.a.v. G. Kuneman, onder vermelding van ‘Vacature Regiobeheerder Utrecht en Holland’.

Alle actuele vacatures bij de Bosgroepen vind je op onze vacaturepagina.

Om deze video te bekijken dient u cookies te accepteren.