Medewerkers


Arno Neijts
Directeur
040-2066360
a.neijts@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Teams:

Experteam: 040-2066362


Bart Nyssen
Expertmedewerker bosecologie
040-3034973
06-53874240
b.nyssen@bosgroepen.nl
LinkedIn

Rob van der Burg
Expertmedewerker ecologie
040-3034971
r.vanderburg@bosgroepen.nl
LinkedIn

Etiënne Thomassen
Expertmedewerker bosecologie en
bosbeheer

040-3034970
e.thomassen@bosgroepen.nl
LinkedIn

Richard Nijssen
GIS-specialist en systeembeheerder
040-3034925
r.nijssen@bosgroepen.nl
LinkedIn

Joris Alblas
Projectmedewerker, GIS, SNL en monitoring
040-3034975
j.alblas@bosgroepen.nl
LinkedIn

Leon van den Berg
Expertmedewerker ecologie en bio-geochemie
040-3034972
l.vandenberg@bosgroepen.nl
Linkedin

Petra Schmitz
Projectmedewerker, Eco2Eco
040-3034974
p.schmitz@bosgroepen.nl

Babette Saris
Projectmedewerker, Eco2Eco
040-3034977
b.saris@bosgroepen.nl
LinkedIn

Pascal Sauren
Projectmedewerker
040-3034976
p.sauren@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Regio West-Brabant en Zeeland: 040-2066369


Maarten Clement
Regiomanager West-Brabant en Zeeland
040-3034930
m.clement@bosgroepen.nl
LinkedIn

Etiënne Thomassen
Projectleider bosbeheer
040-3034970
e.thomassen@bosgroepen.nl
LinkedIn

Dorrie Thomassen-Jaspers
Projectleider ecologie
040-3034931
d.thomassen@bosgroepen.nl
LinkedIn

Harm van den Heuvel
Beheermedewerker
040-3034932
h.vandenheuvel@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Regio Noord-Oost-Brabant: 040-2066367


Twan van Alphen
Regiomanager Noord-Oost Brabant
040-3034940
06-23311094
t.vanalphen@bosgroepen.nl

Kirsti Zwaard
Projectmedewerker ecologie
040-3034943
k.zwaard@bosgroepen.nl
LinkedIn

Martijn Griek
Projectmedewerker
040-3034941
m.griek@bosgroepen.nl
LinkedIn

Marijke Moysons
Beheermedewerker
040-3034942
m.moysons@bosgroepen.nl

Dirkje Verhoeven
Projectmedewerker
040-3034944
d.verhoeven@bosgroepen.nl
LinkedIn

Pascal Sauren
Projectmedewerker
040-3034976
p.sauren@bosgroepen.nl
LinkedIn

Evelien Bosch
Projectleider
040-3034964
06-10945577
e.bosch@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Regio de Kempen: 040-2066366


Jan Rots
Regiomanager De Kempen
040-3034950
06-53256152
j.rots@bosgroepen.nl

Nienke de Kort-Langeveld
Projectleider ecologie
040-3034952
n.dekort@bosgroepen.nl
LinkedIn
Bert-Tindemans2
Bert Tindemans
Beheermedewerker
040-3034955
b.tindemans@bosgroepen.nl
LinkedIn
Bert-Tindemans2
Pieter Cox
Projectmedewerker
040-3034953
06-51512886
p.cox@bosgroepen.nl
LinkedIn
LindavanderZee
Linda van der Zee
Projectmedewerker
040-3034954
l.vanderzee@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Regio Noord-Limburg: 040-2066368


Johan Arts
Regiomanager Noord-Limburg
040-3034960
j.arts@bosgroepen.nl
LinkedIn
Bert-Tindemans2
Daniëlle Wirtz
Projectmedewerker
040-3034963
06-14975910
d.wirtz@bosgroepen.nl
LinkedIn

Jeroen Hendriks
Projectmedewerker
040-3034962
j.hendriks@bosgroepen.nl
LinkedIn

Evelien Bosch
Projectleider
040-3034964
06-10945577
e.bosch@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Regio Zuid-Limburg: 040-2066363


Jos Truijen
Regiomanager Zuid-Limburg
040-3034965
06-13438965
j.truijen@bosgroepen.nl
LinkedIn

Robert van Eerden
Beheermedewerker
040-3034980
06-53256239
r.vaneerden@bosgroepen.nl
LinkedIn

Swen Waschk
Projectmedewerker
040-3034961
06-53144481
s.waschk@bosgroepen.nl
LinkedIn

 

Bedrijfsbureau: 040-2066360


Myrna Welvaarts
Hoofd Bedrijfsbureau
040-2066360
m.welvaarts@bosgroepen.nl
LinkedIn

Celesta Albers
Projectadministratie
040-3034921
c.albers@bosgroepen.nl

Onno Fluit
Financiele administratie
040-3034923
o.fluit@bosgroepen.nl

Anke Rijnen
Projectmanager
040-3034933
a.rijnen@bosgroepen.nl
LinkedIn

John van Essen
Huismeester
040-3034922
j.vanessen@bosgroepen.nl
LinkedIn