Medewerkers

Bij de werkorganisatie van de Bosgroep werken elf personen: een directeur, negen technische medewerkers en een administratieve kracht.


Rino Jans
Directeur
06 1277 0591
r.jans@bosgroepen.nl
LinkedIn

Meindert Bruggemans
Regiobeheerder Veluwe & Flevopolder
06 5203 8396
m.bruggemans@bosgroepen.nl
LinkedIn

Pieter Westerhof
Regiobeheerder Achterhoek, Rijk van
Nijmegen & Betuwe

06 2946 3129
p.westerhof@bosgroepen.nl
LinkedIn
Gerard pasfoto website
Gerard Koopmans
Technisch Coördinator
06 5021 3298
g.koopmans@bosgroepen.nl
LinkedIn

Marjolein van Os
Ecoloog
06 5788 3508
m.vanos@bosgroepen.nl
LinkedIn
Wouter Delforterie 2-11-15-3
Wouter Delforterie
Regiobeheerder Utrecht & Holland
06 835 666 40
w.delforterie@bosgroepen.nl
LinkedIn
Leidje Verkerk pasfoto 2014

Leidje Verkerk
Projectmedewerker
06 5575 1039
l.verkerk@bosgroepen.nl

Jeroen van der Horst
Beheeradviseur, SNL, FSC
06 2121 7259
j.vanderhorst@bosgroepen.nl

Jim Crets
Beheerassistent
06 1296 3138
j.crets@bosgroepen.nl
Linda van Geest

Linda van Geest
Secretaresse
0318 67 26 26
l.vangeest@bosgroepen.nl

Jöran Thielemans
GIS-medewerker
0318 67 26 26
j.thielemans@bosgroepen.nl

Tim Termaat
ecoloog
0318 67 26 26
t.termaat@bosgroepen.nl